تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سیستان و بلوچستان

مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان

مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سیستان و بلوچستان، در روز سه شنبه 20 مهر ماه در محل تالار امام رضا (ع) برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سیستان و بلوچستان، در روز سه شنبه 20 مهر ماه در محل تالار امام رضا (ع) برگزار شد.
 
در این مراسم با حضور معاونت منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، ریاست دانشگاه و اساتید حوزه و دانشگاه برگزار گردید.
 
در این مراسم دکتر رضائی رئیس دانشگاه طی سخنانی ضمن گرامیداشت سوگواری ماه های محرم و صفر به نقش و رسالت مهم دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ پرداخت و از خدمات و عملکرد فرهیخته و وارسته حجت الاسلام والمسلمین آقاطهرانی در طول مدت حضور در دانشگاه سیستان و بلوچستان تجلیل و قدردانی نمود و برای حجت الاسلام والمسلمین دکتر بامری آرزوی موفقیت نمود.
 
حجت الاسلام والمسلمین آقاطهرانی نیز طی سخنانی گفت: در طول مدتی که در این دانشگاه حضور داشتم به جز خوبی و نیکی از دانشگاهیان ندیدم از این رو لازم می‌دانم تا از تمام دانشگاهیان و مسئولان قبلی دفتر نهاد و خدمات ویژه ریاست دانشگاه تشکر و قدردانی نمایم.
 
در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر بامری، با بیان حدیثی از حضرت امام باقر (ع) به نقش و جایگاه علم و مروّجان علم اشاره داشتند. ایشان همچنین به بحث دانشجویان بین المللی و تمرکز بر این شاخه و همچنین تعامل بیشتر دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با بدنه علمی و اجرایی دانشگاه اشاره نمودند.
 
حجت الاسلام والمسلمین میر احمدی معاون منابع انسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور نیز طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور درجمع اساتید و دانشگاهیان استان از دانشگاهیان این استان به عنوان نماد فرهنگ وتمدن در این خطه یاد نمود.
ایشان با اشاره به احادیث و روایات قرآنی، به نقش و جایگاه دانشگاهیان و صاحبان علم و اندیشه پرداختند، در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های حجت الاسلام والمسلمین آقاطهرانی برای حجت الاسلام والمسلمین دکتر بامری در ادامه این راه، از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و پیروزی مسئلت داشتند.
 
در پایان این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر بامری به‌عنوان مسئول جدید دفتر نهاد رهبری دانشگاه سیستان و بلوچستان معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین آقاطهرانی با اهداء لوح سپاس قدردانی گردید.
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *